Rod Delroy

Yasta tandë ar tëlla et
Lidé
Rod: Delroy
Motto: Yasta tandë ar tëlla etDle legend byl rod Delroy jedním z královských rodů ještě ve Věku Hrdinů. Svou udatností a bojovými schopnostmi se stali známí jako ochránci Lidí, ale nic netrvá věčně a jak tomu bývá špatná rozhodnutí, investice a poklesky se zasloužili o ztrátu původního postavení a nyní jsou pouhými hrabaty.


Rian Delroy přišel s Celteenem a Jaerlem do Belegienu, ale po nějakém čese zmizel a s ním i část flotily. Císař Celteen ho prohlásil za zrádce a majetky nadobudnuté v Belegienu mu zabavil. Zvěsti se šířily, že se ser Delroy vrací do Belegienu a nic už nebude jak dřív. A zvěsti opravdu nelhaly, na počátku zimy roku 3 Věku Lidí zavlála jeho standarda opět v Belegienu a to přímo na Hradě Ger a lidé rodu Delroy obsadili i přilehlé vesnice až po Gorgdasskou zónu.


Athrix Mamut, syn Ghomúv se v Belegienu ukázal až při návratu Riana Delroye. Byl v císařské družině a měl bojovat s nájezdníky z moře. V jedné z potyček spoznal mezi pleniteli svého bratrance a zradil císařskou milost Celteena I. z Celtoi. Rian a Athrix spolu drancovali a nakonec společnými silami obsadili menší panství a drží ho proti každému, kdo by jim ho chtěl vzít.